Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Pracovník komunikačního centra Brno

AMAX je jedničkou v oblasti telemarketingu již 17 let. Patříme do exkluzivní skupiny českých firem, které získali certifikát AAA nejvyšší hodnocení důvěryhodnosti firem.

Jsme dynamická a stabilní společnost - přidejte se k týmu, u kterého se budete cítit dobře.

Náplň práce:

telefonické kontaktování zákazníků

evidence v interním informačním systému na PC

tvorba marketingových prezentací firem na internetových portálech

Požadujeme:

uživatelskou znalost práce na PC

dobré komunikační schopnosti

příjemné vystupování

pečlivost a spolehlivost

NEpožadujeme znalost cizího jazyka

Nabízíme:

pracovní poměr na standardní pracovní smlouvu

dobré platové ohodnocení s fixní složkou mzdy, GARANCE MINIMÁLNÍ MZDY 24 000,- Kč /měsíc

pracovní dobu dle dohody (denní úvazek 4-8 hodin)

dovolená až 28 dní

benefity - stravenky, sick days, příspěvek na dopravu, Multisport karta, penzijní připojištění

moderní klimatizované pracoviště s dobrou dopravní dostupností přímo v centru Brna

relaxační místnost (pitní režim, káva, masáže, posezení, ping pong, šipky, fotbálek - vše možno využít v pracovní době :) )

dovolená ve vlastním hotelu na Pálavě a v Bulharsku na Slunečném pobřeží

pravidelné kulturní, sportovní a vzdělávací akce

Nástup dle dohody.

Místo výkonu práce: centrum Brna

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis a my Vás budeme kontaktovat.

Kontakt:
Personální oddělení
AMAX, s.r.o.
www. amaxsro.cz
www.facebook.com/amaxsro

Za účelem nabízení pracovních příležitostí a provedení výběrového řízení na vyhlášené pracovní pozice bude společnost AMAX, s.r.o., IČO:26312549, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Souhlas uděluji na dobu, než pomine účel zpracování, a lze jej kdykoli písemně odvolat.