Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Projektový manažer

Jsme stabilní poradenskou společností zaměřenou na získávání evropských a národních dotací a jejich administraci. Naši klientelu tvoří podniky všech velikostí z celé ČR a veřejné subjekty již více než 10 let.

Orientujete se v dotacích? Poradíte si hravě s dotační agendou? Očekáváte různorodou práci na zajímavých projektech? Pak je tato šance určena právě pro Vás!

Náplň práce:

  • Příprava a zpracování projektů v rámci aktuálních výzev strukturálních fondů EU i národních dotačních programů, tj.:
    • Zpracování žádostí o dotace v elektronickém prostředí
    • Zpracování studií proveditelnosti, projektových či podnikatelských záměrů
    • Kompletace příloh k žádostem
    • Komunikace s klienty a zástupci poskytovatelů dotací
  • Vyhodnocování projektových záměrů a hledání vhodných dotačních programů k jejich realizaci
  • Zpracování dotačních auditů
  • Další administrativní činnosti související s přípravou a realizací projektů

Základní kvalifikační předpoklady:

  • Teoretická i praktická znalost fungování dotačních programů EU i národních programů doložená konkrétními zkušenostmi z úspěšné přípravy žádostí o poskytnutí dotace (ideálně OPPIK, IROP, OPŽP)
  • Zkušenosti se zpracováním projektových záměrů
  • Vysokoškolské vzdělání (alespoň Bc.) ekonomického či příbuzného směru
  • Výborná znalost práce na PC – MS Office, MS2014+, veřejné rejstříky, internet
  • Aktivní ŘP sk. „B“

Nabízíme:

  • Možnost seberealizace
  • Rozmanitou práci pro různé klienty
  • Časovou flexibilitu
  • Při kvalitních výsledcích výkonové bonusy
  • Pracoviště v centru Brna
  • Práce na plný nebo zkráceny úvazek (min. 0,75)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis vč. motivačního dopisu