Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

TML A.S. Administrátor/podejce produktů

ADMINISTRÁTOR/PRODEJCE PRODUKTŮ

JSTE ZODPOVĚDNÁ  A HLEDÁTE STÁLOU PRÁCI?

 Vaším úkolem bude zodpovědná práce v administrativě:

  • fakturace a prodej produktů
  • komunikace se zákazníky
  • administrativa

 Termín nástupu: ihned

Místo práce: Brno

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní čas
  • Zajímavou práci v prosperující a rozvíjející se společnosti
  • Osobní ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
  • Firemní benefity

Požadujeme:

  • Ukončené střední odborné vzdělání s výučním listem nebo středoškolské vzdělání s maturitou
  • Bezúhonnost, zodpovědnost
  • Pečlivost, přesnost, spolehlivost, časová flexibilnost, rychlost, samostatnost, schopnost se přizpůsobit
  • znalost ekonomického systému POHODA (práce se skladovými zásobami)
  • Čistý trestní rejstřík podmínkou
  • Znalost ruského jazyka nebo azbuky a práce na PC výhodou
  • V životopise uveďte souhlas se zpracováním OÚ

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Zaměstnanecká sleva na obchodní sortiment a výrobky firmy
  • Stravenky
  • A další