Jakou práci?

Všechny Hledat
Druh práce
Mzda práce
Vytisknout

Servisní technik koncových zařízení

Jan Marek, team leader IT techniků, hledá novou posilu na pozici Servisního technika koncových zařízení.

Honza k roli říká: „Do našeho stabilního týmu hledám pohodového člověka, který je připraven řešit instalace, servis a správu výpočetní techniky. Zároveň se naučíte servisovat HW největších světových výrobců IT (HP, Lenovo, Dell).“

Co bude vaším úkolem:

  • opravy, instalace, konfigurace a správa koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny, periférie) na pobočce nebo přímo u zákazníka,
  • spoluúčast na implementačních projektech,
  • výstavba menších LAN a WIFI sítí, kamerových systémů, instalace a konfigurace síťových prvků, správa desktopových OS MS Windows, kancelářských aplikací,
  • montáže projektorů, televizí, multimediálních tabulí,
  • příjem a výdej zboží v rámci pobočky,
  • reklamační řízení a vedení reklamací,
  • zaznamenávání pracovních činností do interního systému.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat:

  • základní praxe s prováděním HW oprav NB a PC,
  • dobrá orientace v koncových zařízeních, periferiích - HW a SW,
  • základní znalost sítí,
  • ŘP sk. B – aktivní řidič podmínkou,
  • základní znalost AJ - schopnost porozumění psanému textu a základní komunikace,
  • vyhláška 50 § 5 nebo 6 výhodou.

Termín nástupu a podmínky:

  • nástup možný ihned nebo dle dohody,
  • provozní doba v rozsahu 8-17 hod. (8 hodinová pracovní doba),
  • držení pohotovosti max. 1 týden v měsíci pohotovost 24x7,
  • naše servisní kancelář sídlí na adrese Kounicova 67a, Brno.

Co AUTOCONT nabízí:

  • perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející české IT společnosti,
  • příležitost naučit se novým technologiím a spolupracovat se zkušenými IT specialisty,
  • odborné zaškolení a možnost kariérního postupu,
  • práce na tuzemských i zahraničních projektech,
  • společně s manažerem si nastavíte osobní rozvojový plán,
  • k dispozici dostanete služební automobil,
  • dále nabízíme: Cafeterii, 25 dní dovolené, stravenkový paušál, penzijní připojištění, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce aj.,
  • kolegy, kteří se těší na nového člena týmu!