Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Jednoduchá a čistá práce - kompletace výrobků, Modřice!

Pro světového lídra v oblasti technologií přesného řízení médií a pohybu, hledáme šikovné kolegy na pozici Operátora výroby-montážního dělníka.

Co vás čeká

  • montáž a kompletace výrobků - lehce se naučíte
  • práce na různých typech strojů a montážních linek
  • kontrola kvality výrobků

Co od Vás očekáváme

  • pečlivost a samostatnost
  • ochota učit se nové věci
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
  • trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout

  • odměna za docházku 1000 Kč
  • flexibilní měsíční složka 6,5 % ze základní mzdy
  • odměna za odpracovanou směnu - ve třísměnném provozu 100 Kč/směna, v nepřetržitém provozu 200 Kč/směna
  • příplatek za přesčas 30 %, za víkend 15 %
  • 5 týdnů dovolené
  • doprava z centra Brna až před firmu zdarma
  • možnost profesního růstu
  • dotované závodní stravování, káva zdarma a celá řada dalších benefitů
  • vhodné i pro ženy a osoby bez praxe

Místo výkonu práce: Brno-Modřice

V případě zájmu nám prosím zašlete životopis a kontakt. Ozveme se Vám nejpozději do 3 pracovních dní.