Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Montážní pracovník/pracovnice

Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších ve svém oboru?

Pro světového lídra v oblasti technologií hledáme kolygy/ně na fyzicky nenáročnou práci na pozici " Montážní pracovník/pracovnice ".

Náplň práce:

  • montáž drobných komponent
  • měření a testování výsledných výrobků
  • zápis informací o zakázce
  • kontrola kvality výrobku

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • pečlivost
  • manuální zručnost
  • práce na směny​ - třísměnný provoz
  • čistý výpis z RT

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 17 400 Kč
  • osobní ohodnocení až 13 %
  • docházkový bonus 1 000 Kč
  • příplatek za směnnost 2 000 - 3 000 Kč
  • příplatky za práci v noci, svátky a práci ve stíženém prostředí a jiné
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování (výběr až z 6 jídel) + stravenky
  • dopravu tam i zpět ZDARMA
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu

Místo výkonu práce:

  • Brno-Modřice

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti NABRIGADU.CZ, s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

Pokud Vás tato nabídka opravdu zaujala, tak nám zašlete Váš životopis a motivační dopis pomocí kontaktního formuláře. Dáme Vám vědět, jakmile posoudíme, jak se na pozici hodíte.