Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Testování a kompletace PC serverů, práce 3 DNY V TÝDNU

Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších ve svém oboru?

Pro nadnárodní společnost, která kompletuje servery a další elektroniku, hledáme nové kolegy na montáž.

Náplň práce:

  • testování PC serverů
  • kompletace jednotlivých PC součástek
  • balení a pomocná práce také ve skladu
  • manuální práce na výrobní lince

Požadavky:

  • výuční list/SŠ
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • manuální zručnost
  • zkušenost z výroby
  • čistý výpis z RT

Výhody:

  • nástupní mzdu až  18 500 - 20 000 Kč/měsíc
  • BONUS ZA DOPORUČENÍ ZAMĚSTNANCE 3.000-5.000 Kč,
  • bonus až 1500 Kč
  • příplatek za přesčas 43 - 100 %
  • 3,5 dne dovolené navíc při dlouhodobé spolupráci
  • příspěvek na Multisport,
  • práce jen 3 dny v týdnu - ne, po, út nebo st, čt, pá (6:15-18:15)
  • příplatky za práci v noci, svátky a práci ve stíženém prostředí a jiné
  • pracovní smlouvu na rok
  • zaškolení
  • stravenky v hodnotě 80 kč + firemní jídelna
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu

Místo výkonu práce

  • Brno-Modřice - z Brna a Rajhradu - možnost využití svozového autobusu ZDARMA

​​V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt. Ozveme Vám nejpozději do tří pracovních dnů a domluvíme si termín pohovoru.