Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Operátor výroby v průmyslovém sektoru

Rodinná firma, která se zabývá lisování plastů pro automobilový, průmyslový a zdravotnický sektor v Evropě a Severní Americe, hledá nové členy do svého týmu.

Náplň práce:

  • Obsluha lisovacího stroje
  • Odebírání hotových výrobků
  • Dokončovací práce na hotovém výrobku
  • Průběžná kontrola kvality výrobků

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Zodpovědnost
  • Základní vzdělání
  • Trestní bezúhonnost

​Nabízíme:

  • Dlouhodobá spolupráce
  • Nástupní mzda 19 500 Kč
  • Mzda po 3 měsících 21 500 Kč
  • Mzda po zaučení až 25 000 Kč
  • Zaškolení na pracovišti
  • Možnost rozvoje a kariérního růstu
  • Benefitní systém Cafeteria, až 4 dny volna navíc
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč a dotované stravování na pracovišti
  • Firemní večírky a pravidelné akce pro zaměstnance
  • Rodinné a přátelské prostředí

Místo výkonu práce :

  • Brno – Modřice -> doprava do CTP Parku zdarma

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti NABRIGADU.CZ, s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

Pokud Vás tato nabídka opravdu zaujala, tak nám zašlete Váš životopis pomocí kontaktního formuláře. Dáme Vám vědět, jakmile posoudíme, jak se na pozici hodíte.