Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Balící práce ve skladu, ZÁLOHY TÝDNĚ

Pro našeho významného klienta, který zabezpečuje expresní doručovací službu zásilek po celém světě hledáme nové členy do týmu.

Náplň práce:

  • práce se čtečkou
  • manipulace se zbožím
  • evidence zboží
  • balení zboží

Požadujeme

  • uživatelskou znalost MS Office
  • uživatelská znalost práce s PC
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • dobrý zdravotní stav
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • práce vhodná pro ženy
  • nástupní mzda 18.900 Kč + bonusy (příplatky za noční, příplatky za produktivitu, stravenky, příplatky za práci v sobotu, příplatky za přesčasy)
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • výbornou dostupnost na pracoviště
  • 3směnný provoz
  • příspěvek na ubytování

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt. Ozveme Vám nejpozději do tří pracovních dnů a domluvíme si termín pohovoru.​