Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Jednoduchá a čistá práce ve skladu - až 30.000 Kč (Brno)

Pro našeho významného klienta, mezinárodní logistickou firmu, hledáme kandidáty na lehkou manuální práci ve skladu v Pohořelicích (u Brna)

Budete pracovat v čistém a bezhlučném prostředí. K dispozici vlastní skříňka na pracovišti. Kvalitní zaškolení a profesionální přístup.

NÁPLŇ PRÁCE:
- práce na počítači,
- práce se skenerem,
- balící práce,
- organizace.

Směny:
Osmihodinové ranní (6:10-14:00), odpolední (14:10-22:10) a noční směny (22:10-6:10) a volné víkendy!

Možnost přesčasů, které výrazně zvýší celkovou měsíční mzdu! Všechny přesčasy jsou placené!

POŽADUJEME:

- spolehlivost,
- pracovitost,
- trestní bezúhonnost,
- ochotu pracovat v třísměnném provozu,
- 18 let.​

NABÍZÍME:

- docházková prémie až 13 Kč/hod.
- bonus za produktivitu až 12 Kč/hod.
- základ 108-115 Kč/hod.
- příspěvek na ubytování nebo možnost ubytování ZDARMA!
- možnost objednávky rozvážených jídel,
- dotovaná doprava na směny ZDARMA! (Brno) - nemusíte si proto kupovat zbytečné zóny navíc na šalinkartě!

V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt. Ozveme Vám nejpozději do tří pracovních dnů a domluvíme si termín pohovoru na naši ostravské pobočce.

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZPEOPLE, s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.