Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Kompletujte a testujte s námi PC servery 3 dny v týdnu

Přidejte se k nám ! Nabízíme dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti, která se zajímá o Vás ! Pracujte s námi 3 dny v týdnu ! Pokud bude mít zájem o přesčasy, oceníme to nadstandardním příplatkem od 43%-100%. K dispozici bude team leader, který je tu hlavně proto, aby Vám pomohl.

Náplň práce
Nejedná se o pásovou výrobu. Pracovní místa jsou u vlastních pracovních stolů.
Testování a kompletace jednotlivých PC součástek.

Několik málo požadavků na Vás přeci jen máme.

  • Spolehlivost = domluvené směny platí
  • Manuální zručnost = pracujete s jemnější technikou
  • Pečlivost = na odvedené práci záleží
  • Zkušenosti se hodí, ale nejsou podmínkou. Rádi Vás zaučíme.

Nabízíme

  • Nástupní mzda 19 000 - 23 500 Kč/měsíčně.
  • Další bonus až 1 500 Kč.
  • Využijte pro sebe 3,5 dne dovolené navíc !
  • Multisport karta, kterou využijete i na saunu, masáže, kulturu a jiné volnočasové aktivity.
  • Máme zájem, aby jste se cítili dobře, poskytujeme stravenky v hodnotě 80 Kč + firemní jídelna.

Budete-li spokojení s prací a doporučíte jí kamarádovi oceníme to BONUSEM až 5 000 Kč

V případě zájmu nebo pro více informací se ozvěte telefonicky nebo zašlete svůj životopis emailem a my Vám nejpozději do 2 pracovních dnů zavoláme a domluvíme si společné setkání.