Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Prodavačka výrobků z ovčí vlny – NC Olympia Brno

Obchodní společnost KL-Trade,s.r.o. se sídlem v Brně přijme brigádnici/prodavačku pro prodejnu s vlněnými výrobky v nákupním centru Olympia Brno.

Náplň Vaší práce:

  • prodej výrobků z ovčí vlny a ovčích kožešin ve stánku v teple uvnitř nákupního centra

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení ve výši 135,- – 155,- Kč čistého/hod
  • provizi z prodeje
  • příjemné prostředí

Termín brigády:

  • listopad 2019 - únor 2020

Místo výkonu práce:

  • prodejní stánek uvnitř NC OLYMPIA BRNO, nejedná se o venkovní prodej
  • prodej denně 9 - 20:00hod. (střídání krátký/dlouhý týden, 1x za 14 dní volný víkend)

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • praxe v prodeji výhodou

Informace o Vás v podobě životopisu zašlete v příloze jako reakci na tento inzerát. Připojte, prosím, informace o Vašich časových možnostech.