Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Vedoucí provozu prádelny - až 25.000 Kč čistého

Pro našeho klienta, profesionální prádelnu a čistírnu oděvů, hledáme spolehlivou kandidátku na pozici Vedoucí celého provozu prádelny v Brně.

Co Vás čeká
Vedení dvou brigádnic, příjem a výdej prádla a oděvů k chemickému čištění, praní, mandlování, žehlení, úklid provozovny.

Pracovní doba:

  • PO-ČT (11 hod.)
  • PÁ, SO, NE - VOLNO
  • (Od 23.12. do 2.1. je provozovna zavřená.)

Očekáváme

  • samostatnost a výkonnost,
  • spolehlivost a pečlivost,
  • manuální zručnost, organizovanost,
  • příjemné vystupování,
  • práce vhodná pro ženy,
  • pozice není vhodná pro absolventy.

Co Vám můžeme nabídnout

  • po zaučení mzda 20.000-25.000 Kč čistého
  • stravenky
  • práce v centru Brna - VÝBORNÁ DOSTUPNOST!
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • čisté pracoviště s příjemnou atmosférou

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis a kontakt. Ozveme se Vám nejpozději do 5 pracovních dní.