Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Vrátný Brno Veveří

Podmínkou přijetí je invalidní důchod

Co Vás čeká?

- vrátnická činnost, ostraha, pochůzky po objektu
- kontrola nakládky, kontrolní činnost ke klientům
- prac. doba: PO-NE 6:00-19:00, 18:00-6:00 /cca 3x v týdnu/
- pracoviště: Veveří

Co požadujeme?

- důslednost, spolehlivost, samostatnost
- čistý rejstřík trestů
- věk nad 18 let

Co nabízíme?

- práci bez fyzické námahy na HPP zkrácený úvazek
- nástup možný ihned
- profesionální zaškolení v oblasti ostrahy
- zajištění certifikátu strážného s příspěvkem