Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

OBJEKTOVÁ VEDOUCÍ /ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště v Českých Budějovicích spolehlivou a šikovnou OBJEKTOVOU VEDOUCÍ - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI.

Pracoviště: České Budějovice

Náplň práce:

  • Řízení kolektivu úklidových pracovníků
  • Přímý dohled a kontrola práce
  • Komunikace se zákazníkem
  • Administrativní činnost
  • Zajištění a plánování služeb
  • Příprava podkladů ke mzdám
  • Zásobování hygienického a dezinfekčního materiálu

Požadujeme:

  • Zkušenost prostředí úklidové firmy podmínkou
  • Zkušenosti s vedením kolektivu výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP B aktivní
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • Samostatnost
  • Smysl pro pořádek

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Samostatnou práci v prosperující společnosti
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Pracovní oděv
  • Motivační ohodnocení
  • Možnost firemní půjčky nebo pomoc při oddlužení nemovitosti
  • Další firemní benefity