Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Hlavní stavbyvedoucí (2 volná místa)

Do našeho týmu hledáme zkušeného Hlavního stavbyvedoucího. Hledáme férové, spolehlivé a svědomité stavaře, které baví stavět, dovedou se pro stavbu nadchnout a jsou ochotni pro ni udělat maximum. Jsme mladá společnost, která si své kolegy pečlivě vybírá. Stavíme na lidech, důvěřujeme jim a na oplátku jim nabízíme možnost stát se součástí sehraného týmu. Jsme generálními dodavateli mnoha staveb a v tomto roce nás čeká spousta zajímavých stavebních projektů, se kterými nám můžeš pomoci.

Klíčovým úkolem stavbyvedoucího je zajištění efektivního řízení staveb a dělníků!

Náplň práce:

řízení výstavby stavebních objektů i většího rozsahu včetně dodávek řemesel a jiných dodavatelů podle projektové dokumentace a v souladu s rozhodnutími nebo jinými opatřeními stavebního úřadu

zajištění organizace staveniště a řízení provozu na něm

koordinace a efektivní úkolování práce podřízených mistrů a jejich pracovních čet

koordinace a efektivní úkolování provádějících firem nebo činností externích dodavatelských firem

zajišťování ekonomických i technických parametrů stavby

řízení a usměrňování technologických a pracovních postupů výstavby

zajišťování podkladů pro fakturaci, evidování případných víceprací nebo méněprací

komunikace se stavebním dozorem a investorem, přípravářem stavby a MTZ

zajišťování personálních kapacit pro stavby

Požadavky na uchazeče:

Minimální SŠ vzdělání - střední odborné s maturitou

Praxe ve stavebnictví min. 3 roky, v oblasti pozemních staveb výhodou

Dobrý time management a flexibilita

Chuť učit se novým věcem a získávat nové zkušenosti

Samostatnost, zodpovědnost a proaktivita

Práce na PC

komunikační dovednosti, řešení konfliktů, vyjednávací schopnosti

schopnost motivovat druhé

ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

Smlouva na HPP, dlouhodobá spolupráce

Dobré finanční ohodnocení: základ 30 - 40.000,- (hrubého) + prémie za dobře odvedenou práci + odměny vázané na výsledky

služební mobil, notebook, automobil (možnost využít automobil i k soukromým účelům)

nadstandartní firemní oblečení

kancelář na stavbě, ale i dobré firemní zázemí na pobočce

zajímavou práci v prosperující firmě

společenské akce