Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Pomocná síla do kuchyně

Do hotelu Drnholec, ležícího na jižní Moravě, přijmeme pomocnou sílu do kuchyně.

Náplň práce

- příprava pokrmů

- udržování čistoty a pořádku svěřených prostor

Požadujeme

- pozitivní přístup k práci

- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

- pečlivost, komunikativnost

Nabízíme

- přátelský kolektiv

- příjemné pracovní prostředí v menším hotelu

- nabízíme příspěvek na stravu

Nástupní termín: dohodou

Kontakt:

Hotel Drnholec

Náměstí Svobody 5/8, Drnholec 69183

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte, případně zašlete svůj životopis.