Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Pomocný / snídaňový kuchař

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do kuchyně hotelu Bukovanský mlýn. K našim šikovným kuchařům by se nám hodil ještě pomocník na snídaně. Přidejte se k nám.

Co můžeme nabídnout

• mzdové ohodnocení 23.000 – 26.000 Kč + bonusy
• mzda není fixně stanovena, pokud máte co nabídnout, můžeme se o výši mzdy pobavit
• jednosměnný provoz 6:00-19:00, pracovní týden krátký dlouhý (dva víkendy v měsíci)
• práce na hlavní pracovní poměr
• zaměstnanecké benefity: sleva na PHM, sleva na wellness, bonusy ke mzdě, atd.
• po zaučení možnost postupu na kuchaře

Očekáváme samostatnost, spolehlivost a bydliště v blízké dojezdové vzdálenost od hotelu. Vhodné také pro absolventy nebo důchodce. Zkušenosti z oboru jsou výhodou, ale ne podmínkou.

Náplň práce: příprava snídaní na bufetové stoly, přípravné práce v kuchyni, výpomoc kuchařům při vaření

Vhodné uchazeče si ihned pozveme na pohovor. Všechny ostatní informujeme do několika dní.

Odpovídáme všem uchazečům.

Mzda: 23 000-26 000 Kč/měs.
Termín: srpen
Vhodné pro: Všechny
Místo práce: Kyjov, Bukovany 70
Druh práce: Gastronomie
Vložil: Lexa Jan
Kontakt:
Štítky: Nástup ihned Trvalý pracovní poměr

Fotografie pracoviště

g9es9t0hb8utqnbeo8r0hfbrn1