Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Cenový kalkulant/rozpočtář

Stabilní úklidová společnost s dlouholetou praxí na pracovním trhu nabízí pozici:

CENOVÝ KALKULANT/ROZPOČTÁŘ

Místo výkonu práce: Morava

Náplň práce:

  • KOMPLETNÍ ZPRACOVÁNÍ ČASOVÉ A CENOVÉ KALKULACE ZAKÁZEK
  • ZPRACOVÁNÍ ANALÝZ ZAKÁZKY (ekonomické, výkonové …)
  • OPTIMALIZACE STÁVAJÍCÍCH A NOVÝCH ZAKÁZEK
  • ZPRACOVÁNÍ ROZPOČTŮ ZAKÁZEK
  • APLIKACE ZÍSKANÝCH ZKUŠENOSTÍ MEZI ZAKÁZKAMI
  • ZAVÁDĚNÍ NOVÝCH TECHNOLOGIÍ A PRODUKTŮ VEDOUCÍCH K EFEKTIVITĚ ZAKÁZKY
  • ZAVÁDĚNÍ JEDNOTNÉHO ZPŮSOBU TECHNOLOGIÍ
  • KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKEM
  • PODPORA OBCHODNÍHO A KONCERNOVÉHO ŘEDITELE

Požadavky:

  • Zodpovědná a samostatná osobnost
  • Pokročilá úroveň znalosti Microsoft Office se zaměřením na excel
  • Logické a analytické myšlení
  • Profesionální vystupování
  • SŠ vzdělání
  • Loajalita ke společnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Mzdu odpovídající dané pozici - u osobního pohovoru
  • Osobní ohodnocení
  • Časovou flexibilitu
  • Firemní akce
  • a další....

Nástup: dle domluvy

Pokud Vás nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš profesní CV. Pakliže nebudete osloveni do 14 dnů, nebyl/a jste vybrán/a do užšího výběru.

Předem děkujeme za Vaše reakce...