Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Zveřejněno
Inzerát již není k dispozici

Vytisknout

Kuchařka / obsluha kavárny

Kavárna Domovjanka s domácí atmosférou v centru lyžařského střediska na Bílé hledá pohodové kolegyně / kolegy, kteří rádi pracují s lidmi a nebojí se "vzít za práci".

Náplň práce:
Hledáme kuchařku na zkrácený úvazek pro přípravu studené kuchyně, vaření polévek, přípravu rautů.

Dále hledáme obsluhu kavárny, která bude mít na starost obsluhovat zákazníky, připravovat nejen kávu, pomáhat v kuchyni, starat se o sortiment v prodejně potravin, pracovat s pokladním systémem

Co po tobě požadujeme?

  • kreativitu
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • smysl pro pořádek
  • pozitivní a vstřícné chování vůči zákazníkovi (i kolegům)
  • ochotu učit se novým věcem
  • flexibilitu (práce i o víkendech)
  • potravinářský průkaz

Kdy je pracovní pozice k dispozici?

  • nástup je možný ihned

My ti na oplátku nabídneme

  • zázemí stabilní firmy
  • dobré platové podmínky
  • práce na zkrácený úvazek
  • příjemný kolektiv
  • firemní oblečení zdarma
  • ubytování a stravu ve středisku za nákladové ceny
  • zvýhodněný vstup na wellness v přilehlém hotelu Bauer