Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Bezpečnostní pracovník Nový Bydžov

Přijmeme pracovníky na pozici strážného v Novém Bydžově.

Nástup možný IHNED!

Pozice je vhodná pro aktivní a komunikativní zájemce.
Možnost pracovního poměru na HPP i DPP.

Náplň práce

  • ostraha objektu a ochrana sortimentu, pochůzková činnost v rámci svěřené prodejny
  • monitoring prodejny a případných podezřele se chovajících zákazníků
  • spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost
  • práce s elektronickou strážní knihou (ESK)

To vyžaduje odvahu, zodpovědnost a smyl pro bezpečnost :) Dále také příjemné, ale v případě potřeby, důrazné vystupování.

Nabízíme

  • prodejny jsou rozmístěny téměř v každém koutu republiky
  • flexibilní pracovní doba- vždy dle společné dohody
  • nabízíme možnost zálohového vyplácení
  • čisté a příjemné pracovní prostředí

Požadujeme

  • čistý výpis rejstříku trestů
  • 18 let +
  • praxe je vítaná i výhodou, ale není podmínkou

Profesní kvalifikace je výhodou, ale pro ty, co ji nemají, rádi zajistíme realizaci.
Vyškolíme, naučíme a rádi umožníme i postup v rámci certifikací nebo školení
…a samozřejmě my po Vašem boku a vy členem našeho týmu.