Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Zveřejněno
Inzerát již není k dispozici

Vytisknout

Objektová vedoucí - od 25 tis./měs., stravenky, prémie, aj.

Dlouholetá úklidová společnost a. s., přijme do pracovního poměru šikovnou, důslednou a flexibilní paní na pozici:

OBJEKTOVÉ VEDOUCÍ

Místo práce: Nový Jičín

Náplň práce: koordinace úklidových pracovnic, rozvrh směn, komunikace se zákazníkem, práce na PC, objednávky, aj.

Požadavky:

  • vítáme zkušenosti na obdobné pozici,
  • vedení lidí,
  • organizace práce,
  • samostatnost,
  • min. vyučena,
  • ANJ - alespoň základy,
  • cit pro pořádek,
  • práce s PC,
  • ŘP sk. B - aktivní řidič - podmínka!

Nástup: dohodou

Úvazek: plný, na HPP.

Mzda: 25 000,-Kč/měsíc., příplatky, stravenky, fitness card, a další...

Směnnost: dvousměnný provoz: R/O - bližší informace u pohovoru.

Pokud Vás pozice oslovila, zašlete nám váš profesní CV.

Děkujeme a budeme se těšit na Vaše reakce.