Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Inzerát již není k dispozici

Vytisknout

Obsluha CNC obráběcích center

Jsme předním výrobcem mobilních čerpadel. Jsme Holandskou firmou s více, než 100 zaměstnanci v České republice, vyrábíme zajímavý produkt a máme pohodový pracovní kolektiv. V současné době hledáme nové kolegy na pozici OBSLUHA CNC OBRÁBĚCÍCH CENTER.

Co vás čeká

Z důvodu rozšiřování naší obrobny hledáme vhodné kolegy na pozici Obsluha CNC obráběcích center.

Můžeme Vám nabídnout zajímavou práci na CNC soustruzích, frézách, horizontkách.

Pokud máte zkušenost a zájem pracovat na CNC obráběcích centrech, rádi se s Vámi potkáme na pohovoru, naši výrobu Vám ukážeme a představíme všechny pracovní možnosti.

Čeká Vás práce ve výrobě zajímavého produktu (mobilních čerpadel) a fajn kolektiv.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• praxe jako obsluha a seřizovač CNC strojů nebo vyučení v oboru
• chuť pracovat ve výrobě zajímavého produktu - mobilních čerpadel
• ochota pracovat ve třísměnném provozu v našem výrobním závodě v Bělotíně
• pracovitost, ochota, flexibilita a zručnost

Co vám můžeme nabídnout

• finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem + možnost růstu
• měsíční výkonové a kvartální absenční odměny a 13. plat
• výrazný příspěvek na dopravu v obou směrech - do práce i z práce
• dobrý oběd za 32 Kč a výběr ze čtyř možností
• nadstandardní dovolenou až 24 dní ročně
• příspěvek na penzijní pojištění
• na pracovišti budete mít vždy dost vody, sody i čaje, kávy a čokolády zdarma
• firemní akce (letní fotbal a grilování, dětský den, vánoční večírek)

Pro jakékoliv další informace nás kontaktujte, případně pošlete svůj životopis formou odpovědi na tento inzerát.