Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

PROJEKTANT JUNIOR

Kdo jsme?

Společnost Dalphen Development zahájila svou činnost v únoru roku 2017 a její hlavní aktivitou je výstavba rodinných a bytových domů včetně souvisejících projekčních a inženýrských služeb.

Náplň práce

spolupráce při koordinaci souvisejících profesních částí a inženýrské činnosti

jednání s klienty

samostatné plnění dílčích úkolů při zpracování projektové dokumentace od přípravy, přes realizaci až po předání projektu

kontrola dodržování standardů a požadavků klienta v přípravě i realizaci projektu

komunikace s úřady a dotčenými orgány státní správy v rámci povolování staveb

vedení stavebního deníku

Požadujeme

Minimálně SŠ vzdělání obor pozemní stavby/architektura či student v posledních ročnících studia VŠ

znalost programů AutoCAD, ArchiCAD

samostatnost při řešení pracovních úkolů;

proaktivní přístup, ochotu učit se novým věcem a pracovat v týmu

pozitivní a zodpovědný přístup, příjemné vystupování

nevyžadujeme praxi, máme zájem i o studenty s chutí na sobě pracovat

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti

stravenky

příjemné pracovní prostředí a kolektiv

fixní plat + prémie, možnost skloubení práce se studiem