Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Koordinátor retail security

Nabízíme volné pracovní místo na pozici koordinátor retail security.

Pokud jsi flexibilní, rád/a pracuješ s lidmi a nechceš se nudit, jsi náš člověk. V oboru působíme už 14 let, pojď do toho s námi!

Náplň práce:

  • Zajištění provozu objektů
  • Školení, řízení a kontrola výkonu ostrahy
  • Zajišťování personálně provozních agend
  • Podpora zabezpečení provozu

Nabízíme:

  • Různorodou, zajímavou a dynamickou práci
  • Perspektivu profesního a osobního rozvoje
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Služební telefon, notebook, automobil

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • ŘP skupiny B
  • Trestní bezúhonnost
  • Časová flexibilita
  • Psychická odolnost
  • Zodpovědnost, loajalita, solidní vystupování
  • Certifikát profesní kvalifikace Strážný (68-008-E)
  • Vlastní automobil do začátku výhodou

Pošli nám životopis, brzy se ozveme!