Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

OBSLUHA NA SNÍDANĚ /BAR DO 3* A 5* HOTELU V CENTRU PRAHY

Pro náš 3* hotel ( 70 pokojů ) a 5* hotel ( 29 pokojů ) v centru Prahy hledáme nového kolegu/ kolegyni na HPP na obsluhu na snídaně na bar s nástupem IHNED resp. dohodou.

Práce dle směn:

V 5* hotelu pracovní doba, když je jenom služba obsluha snídaně, je směna od 06:00 - 14:30

- pracovní doba snídaně a bar ( v ten samý den ) 8,00-12,00 ( 2 hodiny pauza ), bar 14,00-22,00

Ve 3* hotelu od 6,00-14,30 nebo od 8,00-22,00 ( resp. 7,00-22,00 závisí od obsazenosti hotelu )

Během měsíce můžou být služby kombinovány, část na 3* a část na 5* hotelu.

Hotely jsou od sebe vzdáleny 5 minut chůze.

Hledáme posilu, která zvládne obsluhu snídaní i baru ( nehledáme posilu JENOM na snídaně)

Rádi uvítáme mezi námi šikovné kolegyně ve věku 40+, spolehlivé studenty i vitální důchodce.

Možnost pracovat i na zkrácený úvazek ).

Náplň práce

- příprava bufetu na snídaně
- obsluha hotelových hostů
- udržování čistoty a pořádku na pracovišti

Požadujeme
- spolehlivost, flexibilitu, pečlivost
- věk nad 18 let
- znalost AJ, ČJ další jazyk výhodou
- příjemné vystupování a vzhled

Nabízíme:

nástupní plat od 20.000 Kč brutto + dle individuální dohody podle předchozích zkušeností, pracovního nasazení, spolehlivosti

- příplatky za práci ve svátek, o víkendech

- stravenky, odměny 2x do roka