Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

mBankéř telesales (bankovní produkty)

Naší ambicí je stát se nejlepším kontaktním centrem na trhu (jak v servisu tak i v prodeji). Do naší skvělé party hledáme nové srdcaře, kteří nám pomohou tuto ambici naplnit a realizovat. Pokud máš zkušenost s obchodem po telefonu a skvělé výsledky v prodeji, čti dál.

Pracovní náplň

Náš kolega na pozici telefonního bankéře pomáhá NAŠIM klientům řešit finance tak, aby si mohli splnit jejich sny a přání.

  • Aktivní prodej produktů klientům mBank
  • Poradenství stávajícím klientům s jejich produktovým portfoliem
  • Řešení požadavků klientovi "na míru"
  • V rámci týmu pak zkušenější kolega podporuje adaptaci nováčků a podílí se na projektech call centra/banky.
  • Pracujeme pouze všední dny!

Co by Ti nemělo chybět...

  • Maturita (nutností)
  • Výborná znalost českého jazyka (rodilý mluvčí) a schopnost naslouchat
  • Zkušenosti s telefonním prodejem (nejlépe finanční sektor)
  • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Zkoušky ČBA - úvěrové produkty - výhodou
  • Pozitivní přístup

Na co se v mBank můžeš těšit

  • Jistotu pracovní smlouvy se všemi benefity (např. Narozeninový den, Kafeterie, chutné středy, stolní fotbálek a další)
  • Moderní, světlé prostory 5 min od metra/tramvaje (Invalidovna)
  • Kvalitní a dobře prodejné produkty, které jsou pravidelně oceňované veřejností
  • Ambiciózní, ale dosažitelné cíle – nadstandartní motivační bonusy
  • Kvalitní zaškolení a podpora zkušenějších kolegů i supervizora
  • Skvělý tým a mimopracovní aktivity

Je to práce pro Tebe?

Pošli nám své CV a krátký motivační vzkaz. Moc rádi Ti zavoláme, probereme detaily a poté domluvíme pohovor - samozřejmě online :-)