Jakou práci?

Všechny Hledat
Druh práce
Mzda práce
Vytisknout

Mzdová/ý účetní - senior

Řád a čísla jsou to, co dává Vašemu životu smysl? Jste precizní? Dokážete se snadno a rychle koncentrovat? Práce ve mzdové účtárně Vás naplňuje a baví?

Pokud ano, ozvěte se nám! Hledáme kolegyni či kolegu na pozici Mzdové účetní.

Co Vás čeká?

  • vedení malého týmu účetních
  • zpracování a vedení komplexní mzdové agendy včetně měsíčních uzávěrek, reportů a zpracování ročního zúčtování daní
  • zpracování mezd, podkladů – DPN, MD/RD, exekuce aj.
  • přihlašování a odhlašování zaměstnanců na ZP a OSSZ
  • zadávání dohod do systému, tisk a archivace zápočtových listů
  • spolupráce s kolegy v rámci HR, provozu i s ostatními útvary
  • práce v systémech Vema a Nemesis

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou, ekonomického směru - VÝHODA
  • praxe v oblasti mzdového účetnictví min. 3 roky
  • zkušenosti z velké organizace a vedení rozsáhlejší mzdové agendy - VÝHODA
  • znalost mzdového programu Vema - VÝHODA
  • orientace v pracovně-právní legislativě a mzdové problematice
  • znalost daňové a účetní problematiky
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • diskrétnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, důslednost a příjemné vystupování
  • schopnost umět si zorganizovat práci a určit si priority

Nabízíme

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • mzdové podmínky při nástupu plně odpovídající pracovní pozici formou individuálního ujednání v souladu s pracovními zkušenostmi a kvalifikací
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • 25 dní dovolené, 2 sick days, Multisport, příspěvek na penzijní pojištění a další benefity
  • dobrou dopravní dostupnost (MHD u areálu, možnost parkování u kancelářské budovy)
  • nástup dle dohody
  • místo výkonu práce: Paceřická 2773/1, Praha – Horní Počernice

Zaujala Vás naše nabídka? POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS… … a staňte se součástí našeho týmu!!!

Těšíme se na Vás

Náborové oddělení

První novinová společnost a.s.