Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Kompletace a balení drobné elektroniky ve skladu

Do skladu s drobnou elektronikou hledáme zaměstnance na kompletaci a balení.

Nabízíme:
- 153 – 176 Kč/h mzda
- 10.000 Kč nástupní bonus
- ubytování od 2.000 Kč měs.
- týdenní zálohy na mzdu
- možnost výplaty mzdy v hotovosti (bez nutnosti vlastního bankovního účtu)

Další výhody:
- svozová doprava zdarma (ze stanice metra Opatov)
- multisport karta
- jídelna na pracovišti (20-40 Kč / oběd)
- ubytování ve 2-lůžkových pokojích

Náplň práce:
- čištění drobných zbytkových nečistot
- kontrola systému přes počítač – pár kliknutími – nutný základ na počítači
- kompletace a balení
- jedná se o drobnou elektroniku – nic těžkého
- práce je ve stoje
- 3 směnný provoz
- smlouva na hlavní pracovní poměr

Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- základní znalost práce na počítači (zapnout, najít něco na webu, otevřít program,…)
- spolehlivost a pečlivost

Místo pracoviště: Říčany u Prahy
svozová doprava zdarma z Prahy - metro Opatov