Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Business Development Manager

Náš klient aktuálně do svých řad hledá na pozici Business Development Manager zodpovědného kolegu se zaměřením na rozšíření zákaznického portfolia společnosti – tedy vyhledávání, rozvoj a správu potenciálních nových klientů. Zaměřením by se mělo jednat o dynamického business managera, nejlépe s technickým backgroundem, který bude mít pod kontrolou budování pevných a dlouhodobých obchodních vztahů. Jste to vy? Dejte mi o sobě vědět a provedu vás náležitostmi výběrového řízení.

Náplň práce
- aktivní alokace podnikových klientů
- rozšíření služeb a produktového portfolia pro stávající klienty (upselling, cross-sell)
- budování pevných a dlouhodobých obchodních vztahů
- příprava nabídek se zaměřením na strategii rozvoje podnikání
- působit jako kontaktní místo pro klienta

Požadavky
- 5+ let zkušeností s prodejem IT produktů a služeb
- osvědčené záznamy o získávání podnikových zákazníků
- silné zkušenosti s vytvářením nabídek a / nebo linek služeb
- zkušenosti s komunikací a vyjednáváním
- písemné a slovní komunikační dovednosti
- znalost analýzy dat a hlášení
- řidičský průkaz sk. B
- AJ (B2)

Benefity
- nezávislé postavení ve struktuře firmy se skutečným vlivem na rozšiřování produktů a služeb
- práce v jednotné organizační struktuře
- prostředí mezinárodních norem ISO
- spolupráce s vysoce výkonnými a angažovanými týmy
- příležitost profesionálně růst v oblastech vedení, řízení lidí a rozvoje podnikání
- atraktivní mzdové ohodnocení a bonusový plán
- flexibilní pracovní doba + home office