Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SMĚNY - PRAHA, Satalice

Zásilkovna s.r.o.

Zásilkovna vznikla před 9 lety jako technologický start-up. A přestože už dávno nejsme start-up, jsme super cool tým a míříme stále výš. Stáváme se technologickou firmou, která udává trendy nejen v ČR, ale v rámci celé EU. Zatím se nám to daří a rosteme rychlým tempem - přidej se k nám a budeš růst s námi!
Naším core businessem je digitální platforma a přeprava zboží od e-shopů v rámci naší franšízové sítě výdejních míst, která je jedna z největších v Evropě!

HLEDÁME NOVOU KOLEGYNI / KOLEGU DO NAŠEHO TÝMU NA POZICI

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SMĚNY- PRAHA, SATALICE- Zásilkovna s.r.o.

Otevřete se novým zkušenostem.

Pracujte v přátelském kolektivu.

Náplň práce:

Kontrola kvality vykonané práce skladníků na směně a komunikace se skladníky

Manipulace se zásilkami k řešení

Zodpovědnost za přidělený úsek vedoucím směny

Zaškolování pracovníků

Dodržování předepsaných směn

3 směnný provoz

Požadujeme:

plnoletost

samostatnost

týmového ducha

důslednost a svědomitost

příjemné vystupování

Nabízíme:

stabilní zaměstnání na HPP - plný úvazek, pracovní smlouva

stravenky 100 Kč na den (plně hrazené zaměstnavatelem)

práci v mladém a přátelském kolektivu

firemní akce

možnost kariérního růstu

Uvítáme:

praxi na obdobné pozici