Jakou práci?

Zrušit Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Zveřejněno
Inzerát již není k dispozici

Práce z domu? Dlouhodobý částečný úvazek? Pojďte dělat Telemarketing!

Jste aktivní, komunikativní a rádi pomáháte? Jste zastánci spravedlivého ohodnocení, tedy kdo pracuje, tak má? Pokud ano, tak jste ve správném inzerátu – jsme  softwarová firma a hledáme do týmu nové tváře, které doplní náš tým a pomohou dalším firmám růst skrze náš informační systém.

NÁPLŇ PRÁCE:
Oslovování potenciálních zákazníků z řad firem;
Zapisování informací do systému;
Pouze dlouhodobá spolupráce!

NABÍZÍME:
Práci výhradně z domu (nutný přístup k internetu);
Pracovní doba v době PO-PÁ mezi 8:00 - 16:00 hod.;
Flexibilní práce: možnost velkých pauz nebo vynechávání dnů;
Smlouva na DPP a hodnocení dle výkonu;
Pracovní prostředí v IS FLORES, tedy přímo „u zdroje";
Možnost časem přejít na HPP;

POŽADUJEME:
Schopnost a ochota učit se;
Komunikační dovednosti a pozitivní přístup;
Dovednost vzbudit zájem a naslouchat;
Základní znalost práce s PC;
​Český jazyk - rodilý mluvčí;

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
Nutno absolvovat cvičné hovory;
Probíhá vzdáleně po telefonu;
Po jeho úspěšném projití nutno navštívit pobočku (Praha, Brno);

VELKOU VÝHODOU
Praxe na obdobné pozici;
Orientace ve světě IT;
Znalosti z oblasti ERP systémů;