Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce

PRAHA - práce z domova - telefonická verifikace zájemců o FVE na rodinné domy

Hledáme vhodné kandidáty na pozici "telefonická verifikace zájemců o FVE na rodinné domy"

Chcete
- pracovat kdy se to hodí Vám?
- pracovat jak dlouho budete chtít?
- pracovat odkudkoli se Vám zrovna bude chtít?
- mít možnost vydělat si zajímavé peníze?

A máte - je NUTNÉ
- znalosti v oblasti FVE, zejména pro RD
--- jak FVE funguje (systémy, komponenty, monžosti realizace)
--- dotace na FVE pro RD (dotační programy, výše a podmínky dotací)
--- důvody pro realizaci FVE (návratnost, proč si pořídit FVE)
- vlastní počítač s připojením na internet?
- telefon a tarif s neomezeným voláním?

A máte - bude VÝHODOU
- zkušenost s telemarketingem, popř. jinou prací, kde bylo hodně volání?
- zkušenost s prodejem FVE (po telefonu nebo v terénu)

Pokud jste odpověděli na vše ANO, tak nám napište prostřednictvím odpovědního formuláře.
- nemusíte zrovna posílat CVčko (ale je to výhoda) a my se Vám ozveme

Co budete dělat
- budete telefonicky kontaktovat majitele RD, kteří projevili zájem o FVE, popř. informace o tom, jak FVE funguje
- kontakty na zájemce od nás budete průběžně dostávat
- zájemci jsou lidé, kteří v předchozím telefonátu (od call centra) potvrdili, že mají zájem o FVE, popř. zájem dozvědět se, jak FVE funguje
- zájemci vysvětlíte, jak FVE funguje a získáte od něj určité informace (výše záloh, ověříte adresu, email,..)
- zhodnotíte jak velký zájem o FVE má a zapíšete do tabulky

ODMĚNA je založena čistě na výkonu

Požadujeme
- férový přístup
- samostatnost
- ochotu věnovat volání min 20h týdně

Nabízíme
- pohodovou práci z domovat s možností vydělat si zajímavé peníze
- možnost platby častěji než jednou za měsíc (až jednou týdně)
- spolupráci ideálně na IČ, popř. na dohodu