Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Přípravář/Technik stavby VN/NN

Reagujte na práci ve společnosti, která se specilizuje na montáž, opravy a údržbu vyhrazených elektrických zařízení nízkého a vysokého napětí v objektech třídy A. Na pozici servisního technika budete koordinovat práci na stavbě a mít rozhodovací kompetenci. Zužitkujete znalost jednotlivých nástrojů Microsoft Office a dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci. Práce je vhodná i pro čerstvé absolventy, kteří projdou zaškolením.

Náplň práce
- koordinace práce na stavbě
- rozhodovací pozice

Požadavky
- vzdělání technického směru (s maturitou), nejlépe se zaměřením na elektro
- dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- odborná způsobilost v oboru Vyhl. 50/1978Sb. min. § 6 a více (nad 1000V výhodou)
- znalost jednotlivých nástrojů Microsoft Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
- dobré vyjednávací schopnosti
- zdatný, komunikativní typ
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Výhody
- praxe v oboru
- orientace v projektové dokumentaci a legislativě
- základní znalost práce v kreslícím programu Microstation, AutoCad

Benefity
- zázemí silné společnosti s dlouhodobou historií
- zaškolení a know-how naší společnosti
- motivující mzdové ohodnocení s možností růstu dle výsledků svěřené práce
- možnost profesního i mzdového růstu
- 5 týdnů dovolené