Jakou práci?

Všechny Hledat
Typ zaměstnavatele
Mzda práce
Vytisknout

Klientský poradce na obchodní místo ve Slušovicích

Ćeská pojišťovna příjme kolegu na pozici Klientský poradce pro stávající klienty.

Náplň práce:

- vyhledávání kontaktů v náší interní databázi

- správa stávajících smluv a jejich aktualizace

- vedení obchodních jednání

- dlouhodobý klientský servis

Požadujeme:

- SŠ vzdělání s maturitou

- komunikativnost a příjemné vystupování

Nabízíme:

-stabilní zázemí

-komplexní zaškolení v oboru

-podporu nadřízeného

-nadstandartní ohodnocení

V případě zájmu nám pošli tvůj životopis a my se Ti do dvou pracovních dnů ozveme.